Praca - Specjalista hydromechanik, kierowca

Firma Geopartner Sp. z o.o. obecnie poszukuje do pracy w grupie sejsmicznej kandydata na stanowisko:

Specjalista hydromechanik, kierowca

Rodzaj umowy: Umowa o pracę tymczasową

Wymagania:
• wykształcenie techniczne,
•  prawo jazdy kat. B, C,
• operatywność i samodzielność,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• gotowość do pracy w terenie w kraju i za granicą (Europa),
• odpowiedzialność, komunikatywność, zaangażowanie.

Obowiązki:
• praca w terenie związana z kierowaniem, naprawą, obsługą i konserwacją specjalistycznych urządzeń mechanicznych (wibratorów sejsmicznych).
Wybranym kandydatom oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową – równoważny system czasu pracy,
• stałe wynagrodzenie + premie + dodatki,
• zatrudnienie na czas określony.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.